Team Group 16 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 MHz TF3D432G3600HC18JDC01 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Team Group 16 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 MHz TF3D432G3600HC18JDC01 Geheugenmodule is een krachtige keuze voor gamers en high-end gebruikers. Met een geheugensnelheid van 3600 MHz en CL 18-timings biedt het hoge prestaties. De module is uitgerust met RGB-verlichting voor een extra visuele touch. Deze 32 GB DDR4-geheugenoplossing kan een bijdrage leveren aan een soepele en snelle computerervaring.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Team Group Inc.
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit32 GB
Geheugen snelheid3600 MHz
TimingsCL 18
RGB verlichting ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2021
EAN765441651753
VendorcodeTF3D432G3600HC18JDC01
Garantie12 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
12 maanden garantie!
Specificaties
Bandbreedte
Eigenschap Waarde
Geheugen snelheid 3600 MHz
Design
Backlight✓︎
RGB verlichting✓︎
Kleur Product Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Geheugen capaciteit 32 GB
Timings CL 18
Component voor PC/server
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Spanning 1.35 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 16 GB
Registered / Buffered ✖︎
Geheugen Type DDR4
Gewicht en omvang
Breedte 7 mm
Diepte 147 mm
Hoogte 49 mm