G.Skill DDR4 Aegis 2x8GB 3000 F4-3000C16D-16GISB Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
68x
De G.Skill DDR4 Aegis 2x8GB 3000 F4-3000C16D-16GISB geheugenmodule biedt een capaciteit van 16 GB met een snelheid van 3000 MHz. Met timings van CL 16 is deze module geschikt voor een brede range aan systemen. Deze DDR4-modules van G.Skill kunnen een waardevolle toevoeging zijn voor uw pc, met stabiele prestaties en betrouwbaarheid.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk G.Skill
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit16 GB
Geheugen snelheid3000 MHz
TimingsCL 16
Verkrijgbaar sindsDecember 2016
EAN4719692013446
VendorcodeF4-3000C16D-16GISB
Garantie120 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
120 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Bandbreedte
Eigenschap Waarde
Geheugen snelheid 3000 MHz
Certificaten
Intel XMP ondersteuning✓︎
Design
Kleur Product Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Geheugen capaciteit 16 GB
Timings CL 16
Component voor PC/server
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Spanning 1.35 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Registered / Buffered ✖︎
Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie 2.0
Geheugen Type DDR4
SPD profiel✓︎
SPD-latentie 39
SPD-snelheid 2133 MHz
SPD-spanning 1.2 V
Gewicht en omvang
Hoogte 31.2 mm