Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR4 Trident-Z 4x8GB 3200MHz RGB - [] F4-3200C16Q-32GTZR Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
6x
De G.Skill DDR4 Trident-Z 4x8GB 3200MHz RGB-geheugenmodules bieden een totale capaciteit van 32 GB en een geheugensnelheid van 3200 MHz. Met CL 18-timings en RGB-verlichting zijn deze modules ontworpen voor een uitstekende prestatie en uniek uiterlijk in uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 4 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 18 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2017 |
| EAN | 4719692014986 |
| Vendorcode | F4-3200C16Q-32GTZR |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
G.Skill DDR4 Trident-Z 4x8GB 3200MHz CL16 RGB - [] F4-3200C16Q-32GTZRX Geheugenmodule
Timings:
CL 16
Bekijk vergelijking
€ 359,00
G.Skill DDR4 Trident-Z 2x16GB 3200MHz RGB - [] F4-3200C16D-32GTZR Geheugenmodule
Timings:
CL 16
Bekijk vergelijking
€ 299,00
G.Skill DDR4 Trident-Z 2x16GB 3200MHz RGB - [] F4-3200C16D-32GTZRX Geheugenmodule
Timings:
CL 16
Bekijk vergelijking
€ 339,00
G.Skill DDR4 Trident-Z 4x8GB 3200MHz RGB - [] F4-3200C16Q-32GTZR Geheugenmodule
Timings:
CL 18
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Timings | CL 18 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 4 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 4 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719692014986 |
| Vendorcode | F4-3200C16Q-32GTZR |
| Artikelnr | 187290 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


