Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR4 Trident-Z 2x8GB 3000Mhz RGB [] F4-3000C16D-16GTZR Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
2x
De G.Skill DDR4 Trident-Z 2x8GB 3000Mhz RGB geheugenmodules bieden een totale capaciteit van 16GB en een kloksnelheid van 3000MHz. Met CL16-timings en RGB-verlichting zorgt dit geheugen voor een aantrekkelijk prestatieniveau en stijlvol design. Deze modules zijn geschikt voor gaming, multitasking en multimedia-toepassingen op moderne systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3000 MHz |
| Timings | CL 16 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
| EAN | 4719692015457 |
| Vendorcode | F4-3000C16D-16GTZR |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719692015457 |
| Vendorcode | F4-3000C16D-16GTZR |
| Artikelnr | 192394 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


