Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x8GB 3000 C15 - [] CMK16GX4M2B3000C15 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
19x
Corsair's Vengeance LPX DDR4 geheugenmodules bieden hoge prestaties voor gaming en multi-tasking. Met een capaciteit van 16 GB, een snelheid van 3000 MHz en timings van CL 15, zorgen deze modules voor soepele en efficiënte systeemprestaties. Ontworpen voor overklokken, biedt dit Corsair-geheugen een betrouwbare en krachtige oplossing voor upgraders en enthousiastelingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3000 MHz |
| Timings | CL 15 |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2015 |
| EAN | 0843591070010 |
| Vendorcode | CMK16GX4M2B3000C15 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 15 |
| Component voor | PC/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Vierkanaals |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 33.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0843591070010 |
| Vendorcode | CMK16GX4M2B3000C15 |
| Artikelnr | 351409 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x8GB 3000 C15
De Corsair Vengeance LPX serie is speciaal ontworpen voor high performance PC’s.
De heatspreaders zijn gemaakt van puur aluminium en zorgen voor uitstekende warmtegeleiding, stabiliteit en duurzaamheid.
De 2 geheugenmodules kunnen een snelheid van wel 3000Mhz behalen.
De Corsair Vengeance LPX serie is speciaal ontworpen voor high performance PC’s.
De heatspreaders zijn gemaakt van puur aluminium en zorgen voor uitstekende warmtegeleiding, stabiliteit en duurzaamheid.
De 2 geheugenmodules kunnen een snelheid van wel 3000Mhz behalen.
Toon meer
Vergelijkbare producten
Reviews (3)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Lilpump02
Eerste review
Geplaatst: 23-02-2026
5 dagen in bezit
Product werkt zoals aangegeven
★★★★★★★★★★
Gerd Janssen
Geplaatst: 22-02-2026
5 dagen in bezit
Gewoon goed DDR4 geheugen
Goed geheugen
veel waar voor je geld
Uiteraard weer van Corsair. Ik had al een aantal van deze set en had nu een kit nodig met 32Gb voor mijn server. met een promo bij MEgekko was het ook niet zo duur als anders. Goede deal en weer uitstekend geleverd door Megekko. HEt verbaasd me hoe effeicient ze zijn met leveringen, als het bij hen op stock is, is het ook op stock, niet zoals bij sommige andere leveranciers.
★★★★★★★★★★
usedslingshot
Eerste review
Geplaatst: 08-01-2026
9 dagen in bezit
Werkt goed, snelle levering!
❮
❯


