Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR4 Vengeance LPX 4x8GB 3200 C16 CMK32GX4M4B3200C16 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
4x
De Corsair DDR4 Vengeance LPX 4x8GB 3200 C16 is een krachtig geheugenset bestaande uit vier modules van elk 8GB, samen goed voor 32GB totaal geheugen. Met een snelheid van 3200 MHz en CAS Latency 16 biedt deze kit een solide balans tussen prestatie en stabiliteit. De Vengeance LPX-serie is ontworpen voor gaming en high-performance toepassingen, geschikt voor moderne AMD- en Intel-systemen. De vier afzonderlijke modules zorgen voor optimale quad-channel configuraties op compatibele mainboards. Dit geheugen ondersteunt XMP voor eenvoudige profilering.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 4 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 16 |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0843591072816 |
| Vendorcode | CMK32GX4M4B3200C16 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x16GB 2400 - [] CMK32GX4M2A2400C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
2400 MHz
Bekijk vergelijking
€ 289,00
Corsair DDR4 Vengeance LPX 4x8GB 2666 C16 Black CMK32GX4M4A2666C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
2666 MHz
Bekijk vergelijking
€ 359,00
Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x16GB 2666 C16 CMK32GX4M2A2666C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
2666 MHz
Bekijk vergelijking
€ 319,00
Corsair DDR4 Vengeance LPX 4x8GB 3200 C16 CMK32GX4M4B3200C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
3200 MHz
Bekijk vergelijking
Huidig
Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x8GB 3200 CMK16GX4M2E3200C16 Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 149,00
Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x8GB 3200 C16 CMK16GX4M2B3200C16 Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 199,00
Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x8GB 3200 CMK16GX4M2Z3200C16 Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 229,00
Corsair Vengeance LPX 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz CMK16GX4M1E3200C16 Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 164,95
Corsair DDR4 Vengeance LPX 4x8GB 3200 C16 CMK32GX4M4B3200C16 Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Corsair DDR4 Vengeance LPX 4x16GB 3200 CMK64GX4M4E3200C16 Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
64 GB
Bekijk vergelijking
€ 629,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1 v |
| Modules (aantal) | 4 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 4 x 8 GB |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 7 mm |
| Diepte | 135 mm |
| Gewicht | 150 g |
| Hoogte | 33.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | Intel Skylake |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele chipsets | Intel® X99 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0843591072816 |
| Vendorcode | CMK32GX4M4B3200C16 |
| Artikelnr | 351439 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


