Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR4 Vengeance LPX 1x16GB 2400 CMK16GX4M1A2400C16 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Corsair DDR4 Vengeance LPX 16GB module is ontworpen voor PC-systemen die behoefte hebben aan betrouwbare werkgeheugen. Met een capaciteit van 16GB en een werkfrequentie van 2400 MHz biedt deze DDR4-module goede prestaties voor algemeen computergebruik. De lage CAS-latency van CL14 zorgt voor snellere geheugentoegang. De Vengeance LPX-serie staat bekend om efficiënte koeling en compatibiliteit met moderne motherboards. Deze 1-stuksmodule is geschikt als upgrade of vervangingsgeheugen in desktopcomputers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 2400 MHz |
| Timings | CL 14 |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 843591095396 |
| Vendorcode | CMK16GX4M1A2400C16 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Corsair DDR4 Vengeance LPX 1x8GB 2400 C14 CMK8GX4M1A2400C14 Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
8 GB
Bekijk vergelijking
€ 97,95
Corsair DDR4 Vengeance LPX 1x16GB 2400 CMK16GX4M1A2400C16 Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x16GB 2400 C14 CMK32GX4M2A2400C14 Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
€ 329,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 2400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 14 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dual-channel/Quad-channel |
| Spanning | 1 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen Type | DDR4 |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 33.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele chipsets | Intel® X99 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 843591095396 |
| Vendorcode | CMK16GX4M1A2400C16 |
| Artikelnr | 979394 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (3)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Lilpump02
Eerste review
Geplaatst: 23-02-2026
5 dagen in bezit
Product werkt zoals aangegeven
★★★★★★★★★★
Gerd Janssen
Geplaatst: 22-02-2026
5 dagen in bezit
Gewoon goed DDR4 geheugen
Goed geheugen
veel waar voor je geld
Uiteraard weer van Corsair. Ik had al een aantal van deze set en had nu een kit nodig met 32Gb voor mijn server. met een promo bij MEgekko was het ook niet zo duur als anders. Goede deal en weer uitstekend geleverd door Megekko. HEt verbaasd me hoe effeicient ze zijn met leveringen, als het bij hen op stock is, is het ook op stock, niet zoals bij sommige andere leveranciers.
★★★★★★★★★★
usedslingshot
Eerste review
Geplaatst: 08-01-2026
9 dagen in bezit
Werkt goed, snelle levering!
❮
❯


