Je bent nog niet ingelogd
HP 15-fc0352nd 15.6" Ryzen 5 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
18x
De HP 15-fc0352nd is een veelzijdige 15.6 inch laptop die geschikt is voor dagelijks gebruik thuis en op kantoor. Met een AMD Ryzen 5 7520U processor en 16 GB LPDDR5 geheugen biedt deze laptop goede prestaties voor multitasking. Het Full HD IPS-scherm zorgt voor heldere beelden, terwijl de 512 GB SSD voldoende opslagruimte biedt. De laptop is uitgerust met moderne connectiviteit zoals Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4 en diverse USB-aansluitingen. Met een gewicht van slechts 1590 gram en een compacte vormgeving is dit een draagbare oplossing die draait op Windows 11 Home.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor Cores | 4 |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 8.5 7.5 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 15-fc0352nd 15.6" Ryzen 5 laptop
Kleur Product:
Grijs
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
AMD Ryzen 5
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Bekijk vergelijking
Huidig
HP 15-fc0372nd 15.6" AMD Ryzen 7 laptop
Kleur Product:
Zilver
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
AMD Ryzen 7
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Paneel Type:
IPS
Bekijk vergelijking
€ 599,00
HP 15-fc0057nd 15.6" AMD Ryzen 5 laptop
Kleur Product:
Zilver
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
AMD Ryzen 5
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Bekijk vergelijking
€ 649,00
45
W
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 199251830747 |
| Introductie jaar | 2025 |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Chalkboard gray |
| Gebruik | Home en Office |
| Originele merknaam | HP |
| Productontwerp | Hanenvoetoppervlak met reliëf, matte omslag en afgewerkt toetsenbordframe, voet met reliëf |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 41 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| HD type | Full HD |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 45 procent |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Schermdiameter in centimeters | 39,6 cm |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 4 |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Frequentie van processor | 2,8 GHz |
| Processor Snelheid | 4.30 GHz |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 4 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Model | 7520U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugenlayout | Not available |
| Geheugen-slots (beschikbaar) | 0 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen type | LPDDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5500 MHz |
| Max. Geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD FreeSync | ✓︎ |
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4b |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers | ✓︎ |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true ; HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain ; reg@hp.com |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Full-size toetsenbord | ✓︎ |
| Kleur toetsenbord | gitzwart |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Toetsenbord inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP Imagepad | ✓︎ |
| HP Security tools | Muteknop voor microfoon; Webcam Kill Switch; Ondersteuning voor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| HP Smart AC Adapter | ✓︎ |
| HP Software inbegrepen | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; myHP |
| HP-luidsprekertype | HP Dual Speakers |
| HP-segment | Thuis |
| HP-voorcamera | HP TrueVision HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 3 |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Voedingsadapter Vermogen | 45 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 11,5 uur |
| Levensduur accu/batterij | 10,5 uur |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 45 min |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | 3 maanden lang 100 GB Dropbox-opslag |
| Voorgeïnstalleerde software | ExpressVPN (30 dagen gratis proefversie); LastPass Premium (30 dagen gratis proefversie), Testversie van 1 maand voor nieuwe klanten van Microsoft 365, McAfee Online Protection, 30 dagen evaluatie; 1 maand gratis proefversie van Adobe; PC Game Pass, 3 maanden evaluatie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Ondersteuningsdienst inbegrepen | HP 2 jaar ter plaatse binnen 3 dagen 2 jaar garantie notebook-service. De algemene voorwaarden zijn te vinden op https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385NLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123NLE.pdf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | DC Stekker |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold |
| Duurzame technologieën en materialen | Speakerbehuizing bevat gerecycled plastic dat in zee dreigde te belanden; Keycaps en schaarmechanismen bevatten gerecycled plastic uit consumentenproducten |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 359.8 mm |
| Diepte | 236 mm |
| Gewicht | 1590 gram |
| Hoogte | 18.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 0, 5 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 4 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 133 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 24 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199251830747 |
| Vendorcode | C08BQEA#ABH |
| Artikelnr | 104141 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
GerrieJ
Eerste review
Zakelijke aankoop
Geschreven bij: HP 15-fc0372nd 15.6" AMD Ryzen 7 laptop
Geplaatst: 22-04-2026
5 dagen in bezit
Een prima aankoop
Dit laptop voldoet helemaal aan mijn eisen, snel en voldoende opslagcapaciteit. Het voorgeïnstalleerde Windows heb ik eigenlijk niet nodig, want Linux werkt op deze PC ook voortreffelijk!
❮
❯
❮
❯





