Je bent nog niet ingelogd
ASUS Zenbook 14 UM3406GA-QD031W 14" Copilot+ AMD Ryzen AI 7 OLED laptop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS Zenbook 14 UM3406GA-QD031W is een krachtige 14-inch laptop met AMD Ryzen AI 7 445 processor en zes cores voor soepele prestaties tot 4.60 GHz. Het prachtige 14-inch OLED-scherm biedt levendige kleuren in 1920x1200 resolutie. Met 32 GB LPDDR5x geheugen en 1 TB SSD-opslag bent u klaar voor veeleisende taken. De laptop beschikt over AMD Radeon 840M graphics, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4 en veelzijdige USB-C en HDMI-aansluitingen. Het compacte ontwerp weegt slechts 1,2 kg bij een dikte van 14,9 mm, ideaal voor thuiswerk en kantoor. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 400 Series |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processor Cores | 6 |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | OLED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 4.5 8.5 9.2 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
W
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Introductie jaar | 2026 |
| Kleur Product | Zwart |
| Kleurnaam | Jade Black |
| Gebruik | Home en Office |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| 2-in-1 | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 75 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Glanzend |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Beeldschermreactietijd rise/fall | 0,2 ms |
| HD type | WUXGA |
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR True Black 600 |
| Kleurbereik | 100 procent |
| LED backlight | ✓︎ |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 600 cd/m² |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Paneel Type | OLED |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Geïnstalleerde processorcache | 6 MB |
| L3 cache | 8 MB |
| Processor Snelheid | 4.60 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 400 Series |
| Processor Model | 445 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU-prestaties tot | 50 TOPs |
| Totale processorprestaties tot | 59 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen type | LPDDR5x |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Infrarood (IR) camera | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Windows Hello | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 840M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2), 1x USB-C 4.0 (Gen3x2) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB, 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiosysteem | Smart Amp |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Ethernet (RJ-45) | ✖︎ |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadvermogen (max) | 68 W |
| Oplaadvermogen (min) | 45 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-toets | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Numeriek toetsenblok | ✖︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 4 |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 20 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,4 A |
| Voedingsadapter Vermogen | 68 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Copilot+ pc | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Meegeleverde software | 3-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Microsoft Copilot | ✓︎ |
| Trial-software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers; McAfee 30 days free trial |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gezichtsherkenning | ✓︎ |
| Password bescherming | BIOS, Gebruiker |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | ✓︎ |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 312.4 mm |
| Diepte | 220.1 mm |
| Gewicht | 1200 gram |
| Hoogte | 14.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636324434 |
| Vendorcode | 90NB17R1-M00500 |
| Artikelnr | 10501 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






