ASUS Vivobook Go 14 E1404FA-EB856W 14" AMD Ryzen 5 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
2x
De ASUS Vivobook Go 14 E1404FA-EB856W is een veelzijdige 14-inch laptop voor dagelijks gebruik thuis en op kantoor. Uitgerust met een AMD Ryzen 5 7520U processor met 4 cores en een snelheid tot 4.30 GHz, biedt deze laptop solide prestaties voor alledaagse taken. Het heldere 14-inch Full HD IPS-scherm met mat coating zorgt voor comfortabel werken. Met 16 GB LPDDR5 geheugen en 512 GB SSD-opslag heeft u voldoende ruimte en snelheid. De laptop beschikt over moderne connectiviteit waaronder Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 en diverse USB-aansluitingen. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd voor een directe gebruikservaring.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
ProcessorgeneratieAMD Ryzen 7000 Series
Processor SerieAMD Ryzen 5
Processor Cores4
Scherm Diagonaal14.0 inch (35.6cm)
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Paneel TypeIPS
Refresh Rate60 Hz
Geheugen capaciteit16 GB
Totale opslagcapaciteit512 GB
Incl. Voedingsadapter ✓︎
Prestatiescore
n.v.t.
8.5
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
45
W
549,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Zilver
Kleurnaam Cool Silver
Gebruik Home en Office
Materiaal behuizing Kunststof
Vormfactor Clamshell
Accu/Batterij
Accu capaciteit 42 Wh
Beeldscherm
Touchscreen ✖︎
Scherm Coating Mat
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Kleurbereik 45 procent
LED backlight✓︎
Refresh Rate 60 Hz
Schermverhouding 16:9
RGB-kleurruimte NTSC
Paneel Type IPS
Processor
Processor Cores 4
Frequentie van processor 2,8 GHz
Processor Snelheid 4.30 GHz
Processor aantal threads 8
Processor cache 6 MB
Processor cache type L3
Processorfabrikant AMD
Processor Serie AMD Ryzen 5
Processor Model 7520U
Geheugen
Geheugen form factor On-board
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen type LPDDR5
Max. Geheugen 16 GB
Camera
Ingebouwde webcam✓︎
Privacycamera✓︎
Type privacy Privacysluiter
Voorcamera HD-type HD
Grafisch
Dedicated Graphics ✖︎
Familie ingebouwde grafische adapter AMD Radeon
Ingebouwde grafische adapter✓︎
Interne-GPU-fabrikant AMD
(Integrated) Graphics AMD Radeon 610M
Poorten & interfaces
HDMI uit 1 x
USB aansluitingen 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen1)
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Combo koptelefoon/microfoon port✓︎
HDMI versie 1.4
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Cardreader ✖︎
NVM Express (NVMe) ondersteuning✓︎
Opslagmedia SSD
SSD Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) interfaces PCI Express 3.0
Soort optische drive ✖︎
SSD-vormfactor M.2
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Audio
Audiosysteem SonicMaster
Ingebouwde microfoon✓︎
Netwerk
Bluetooth✓︎
Bluetooth versie 5.3
Mobiele netwerkverbinding ✖︎
Soort antenne 1x1
Wi-Fi✓︎
Wi-Fi Versie Wi-Fi 6E (802.11ax)
Technische details
Reparatie-index 9.1
Toetsenbord
Aanwijsapparaat NumberPad
Toetsverlichting ✖︎
Numeriek toetsenblok ✖︎
Indeling QWERTY
Stroomvoorziening
Aantal batterijcellen 3
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsspanning 20 V
AC-adapter, uitgangsstroom 2,25 A
Voedingsadapter Vermogen 45 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
USB Power Delivery ✖︎
USB Type-C-oplaadpoort✓︎
Certificaten
Certificaten van naleving REACH
Software
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Besturingssysteem Windows 11 Home
Kenmerken
M.2 SSD-grootte 2280 (22 x 80 mm)
Beveiliging
Password bescherming BIOS, Gebruiker
Trusted Platform Module (TPM)✓︎
Vingerafdruklezer ✖︎
Wachtwoordbeveiliging✓︎
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde Adapter✓︎
Incl. Voedingsadapter✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 325.5 mm
Diepte 213.9 mm
Gewicht 1380 gram
Hoogte 17.9 mm
Product informatie
EAN4711636108294
Vendorcode90NB0ZS1-M01DA0
Artikelnr1165526
MerkASUS
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Gratis product promo
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Samsung T9 SSD + Laptop bundle actie
Vergelijkbare producten
Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 14" AMD Ryzen 5 laptop
3x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
599,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
599,00
3x
HP 15-fc0352nd 15.6" Ryzen 5 laptop
19x
. Levertijd:
Meer productinformatie
19x
HP 17-cp2614nd 17.3" AMD Ryzen 5 laptop
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 15.6" AMD Ryzen 5 laptop
34x