Je bent nog niet ingelogd
Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 14" AMD Ryzen 5 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 is een veelzijdige 14-inch laptop die perfect geschikt is voor dagelijks home- en kantoorgebruik. Uitgerust met een AMD Ryzen 5 7520U processor (4 cores, tot 4.30 GHz) en 16GB LPDDR5 geheugen zorgt deze laptop voor soepele prestaties bij multitasking. Het heldere 14-inch Full HD IPS-scherm (1920x1080) met matte coating biedt comfortabel werken zonder hinderlijke reflecties. Met 512GB SSD-opslag, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 en diverse aansluitingen waaronder USB-C en HDMI bent u goed uitgerust voor moderne connectiviteit. Het compacte en lichte ontwerp (1,37 kg) maakt deze grijze laptop ideaal voor onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor Cores | 4 |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 8.5 7.5 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Arctic grey |
| Gebruik | Home en Office |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 47 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Paneel Type | IPS |
| Typische contrastverhouding | 700:1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI Ready | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 4 |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Frequentie van processor | 2,8 GHz |
| Geïnstalleerde processorcache | 2 MB |
| L3 cache | 4 MB |
| Processor Snelheid | 4.30 GHz |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Model | 7520U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen uitbreidbaar | ✖︎ |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen type | LPDDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5500 MHz |
| Max. Geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 610M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Ondersteunde Memorycards | SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Voedingsadapter Vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue video-afspeeltijd | 14,2 uur |
| Levensduur accu/batterij | 11,1 uur |
| Snel opladen | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-knop | ✖︎ |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✖︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | ErP Lot 26 ErP Lot 6 TÜV Rheinland Low Blue Light MIL-STD-810H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans |
| Trial-software | Office Trial |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | ✓︎ |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 324.3 mm |
| Diepte | 213.8 mm |
| Gewicht | 1370 gram |
| Hoogte | 17.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199273704996 |
| Vendorcode | 82XN00BAMH |
| Artikelnr | 1166891 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer

118,-
Normaal 129,-
✛
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


