Je bent nog niet ingelogd
Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 16" Core i7 laptop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 is een krachtige 16-inch laptop voor thuis en kantoor, uitgerust met een Intel Core i7-13620H processor (10 cores, tot 4.90 GHz) en 16GB DDR5-geheugen. Het opvallende 2880x1800 OLED-scherm met 120Hz refresh rate en 500 cd/m² helderheid zorgt voor scherpe beelden en levendige kleuren. Met 512GB SSD-opslag, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 en diverse aansluitingen waaronder USB-C en HDMI biedt deze laptop veelzijdige connectiviteit. Het slanke grijze design weegt slechts 1690 gram bij een dikte van 16.9mm, terwijl het verlichte toetsenbord en Copilot-knop voor extra gebruiksgemak zorgen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Processorgeneratie | 13e generatie Intel Core |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Cores | 10 |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Scherm resolutie | 2880 x 1800 pixels |
| Paneel Type | OLED |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 8.5 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 Core i5 laptop
Kleur Product:
Grijs
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core i5
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Bekijk vergelijking
€ 599,00
Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 16" Core i7 laptop
Kleur Product:
Grijs
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core i7
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Bekijk vergelijking
€ 849,00
Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 16" Core i7 laptop
Kleur Product:
Grijs
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core i7
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
OLED
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Gebruik | Home en Office |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 60 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Glanzend |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| HD type | 2.8K |
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR True Black 1000 |
| Kleurbereik | 100 procent |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 2880 x 1800 pixels |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Paneel Type | OLED |
| Typische contrastverhouding | 100000:1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI Ready | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,6 GHz |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Processor Snelheid | 4.90 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,9 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processorgeneratie | 13e generatie Intel Core |
| Processor Model | 13620H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen uitbreidbaar | ✓︎ |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugenlayout | 2 x 8GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Infrarood (IR) camera | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Windows Hello | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C 3.2 (Gen1) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4b |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Sleep-and-Charge | ✓︎ |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Ondersteunde Memorycards | MicroSD |
| Cardreader | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Voedingsadapter Vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue video-afspeeltijd | 14,1 uur |
| Snel opladen | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-knop | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | ErP Lot 6/26 TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) TÜV Rheinland Flicker Free MIL-STD-810H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Meegeleverde software | Office trial |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans |
| Trial-software | Office |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Password bescherming | BIOS, HDD, Gebruiker |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Meegeleverde Adapter | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 356.5 mm |
| Diepte | 250.6 mm |
| Gewicht | 1690 gram |
| Hoogte | 16.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199273704781 |
| Vendorcode | 83HS00AQMH |
| Artikelnr | 1166895 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer

118,-
Normaal 129,-
✛
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Mick S.
Eerste review
Frequente koper
Geschreven bij: Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 Core i5 laptop
Geplaatst: 02-04-2026
6 dagen in bezit
Zeer goede laptop in zijn prijsklasse
I5 13th Gen
Toetsenbordverlichting
Metalen behuizing
Gewicht is wat hoger door metalen behuizing
Deze laptop voldoet ruim aan verwachtingen en heeft features die uniek zijn in deze prijsklasse. (€ 599,-) 13th gen I5 is snel genoeg in combinatie met 16GB RAM. 16 inch scherm is mooi en heeft duidelijke kleurweergave. Batterijduur bij office gebruik is meer dan genoeg, 4 à 5 uur zonder problemen. Toetsenbordverlichting is top. Metalen behuizing is erg stevig en uniek in deze prijsklasse. Erg tevreden met deze aankoop.
★★★★★★★★★★
Egbert
Geschreven bij: Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 Core i5 laptop
Geplaatst: 23-03-2026
5 dagen in bezit
Toplaptop
lekker toetsenbord
stevige aluminium behuizing
Aangeschaft voor 599. Wat je voor dat bedrag krijgt is top. Buiten de specificaties zijn het toetsenbord en de algemene stevigheid grote pluspunten.
❮
❯
❮
❯



