Je bent nog niet ingelogd
ASUS Vivobook S16 M3607GA-SH004W Copilot+ PC 16" AMD Ryzen AI 7 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS Vivobook S16 M3607GA-SH004W is een krachtige 16-inch laptop met AMD Ryzen AI 7 445 processor en 32GB DDR5-geheugen. Het prachtige 16:10 OLED-scherm met 1920x1200 resolutie biedt levendige kleuren en scherpe beelden. Met 1TB SSD-opslag, AMD Radeon 840M graphics en uitgebreide connectiviteit inclusief Wi-Fi 6 en Bluetooth 5.4 is deze laptop geschikt voor zowel thuisgebruik als kantoorwerk. De verlichte toetsen, 70Wh batterij en slanke grijs design maken het een veelzijdige keuze. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd voor direct gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 400 Series |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processor Cores | 6 |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | OLED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 5.5 8.7 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
68
W
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Introductie jaar | 2026 |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Matte Gray |
| Gebruik | Home en Office |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 70 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Glanzend |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Beeldschermreactietijd rise/fall | 0,2 ms |
| HD type | WUXGA |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 95 procent |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 500 cd/m² |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Paneel Type | OLED |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Geïnstalleerde processorcache | 6 MB |
| L3 cache | 8 MB |
| Processor Snelheid | 4.60 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 400 Series |
| Processor Model | 445 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU-prestaties tot | 50 TOPs |
| Totale processorprestaties tot | 59 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 1x SO-DIMM |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Infrarood (IR) camera | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Windows Hello | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 840M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C 3.2 (Gen1) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB, 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verwijderbare batterij | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reparatie-index | 9.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-toets | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 4 |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 20 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,4 A |
| Voedingsadapter Vermogen | 68 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Copilot+ pc | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Meegeleverde software | 3-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Microsoft Copilot | ✓︎ |
| Trial-software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days; McAfee 30 days free trial |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gezichtsherkenning | ✓︎ |
| Password bescherming | BIOS, Gebruiker |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Meegeleverde Adapter | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 357 mm |
| Diepte | 250.6 mm |
| Gewicht | 1800 gram |
| Hoogte | 17.9 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,59 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636354981 |
| Vendorcode | 90NB17M1-M002A0 |
| Artikelnr | 1167617 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




