Je bent nog niet ingelogd
HP OmniBook X FlipNGAI 16-as0050nd NLSgl Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 226V 40,6 cm (16") Touchscre laptop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP OmniBook X Flip is een veelzijdige 2-in-1 laptop met een 16 inch touchscreen en Intel Core Ultra 5 226V processor. Deze Copilot+ PC combineert krachtige prestaties met draagbaarheid dankzij het slanke ontwerp van slechts 15,3mm dik en een gewicht van 1,88kg. Het IPS-scherm biedt heldere beelden in 1920x1200 resolutie, terwijl 16GB LPDDR5x geheugen en 512GB SSD zorgen voor soepele multitasking. Met Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Thunderbolt 4 connectiviteit en een verlicht toetsenbord is deze laptop ideaal voor zowel thuis- als kantoorgebruik. De 68Wh accu ondersteunt productief werken onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra Series 2 |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Cores | 8 |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 4.2 8.5 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
65
W
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 821844242629 |
| Kleur Product | Zilver |
| Kleurnaam | Glacier silver |
| Gebruik | Home en Office |
| Originele merknaam | HP |
| Productontwerp | Gezandstraalde geanodiseerde afwerking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 68 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✓︎ |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| HD type | 2K |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Kleurbereik | 62,5 procent |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| Paneel Type | IPS |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 62,5 procent |
| Type beeldschermglas | Rand-tot-rand glas |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra Series 2 |
| Processor Model | 226V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugenlayout | Not available |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen type | LPDDR5x |
| Kloksnelheid geheugen | 8533 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Infrarood (IR) camera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Arc Graphics 130V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C (TB4) |
| Thunderbolt aansluiting | 1 x |
| Thunderbolt-versie | Thunderbolt 4 |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true ; HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain ; reg@hp.com |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Full-size toetsenbord | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Kleur toetsenbord | Soft gray |
| Indeling | QWERTY |
| Toetsenbord inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP Audio Boost | ✓︎ |
| HP Imagepad | ✓︎ |
| HP Security tools | Muteknop voor microfoon; Webcam Kill Switch; Ondersteuning voor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| HP Software inbegrepen | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Enhanced Lighting; HP AI Companion |
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 4 |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Voedingsadapter Vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 23 uur |
| Levensduur accu/batterij | 15,75 uur |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 45 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Temperatuursensor | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Copilot+ pc | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | 3 maanden lang 100 GB Dropbox-opslag |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | ✓︎ |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 356 mm |
| Diepte | 245.5 mm |
| Gewicht | 1880 gram |
| Hoogte | 15.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 821844242629 |
| Vendorcode | D75LQEA#ABH |
| Artikelnr | 1168273 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





