Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H 16" Intel Core Ultra 9 RTX 5070 Ti Gaming laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
1x
De Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H is een krachtige gaming laptop die gebouwd is voor intensieve gaming en creatieve werkzaamheden. Het 16 inch OLED-scherm met 2560x1600 resolutie en 240Hz refresh rate biedt scherpe beelden en vloeiende gameplay. Aangedreven door Intel's nieuwste Core Ultra 9 275HX processor met 24 cores en de Nvidia GeForce RTX 5070 Ti met 12GB GDDR7 geheugen, levert deze laptop uitstekende prestaties. Met 32GB DDR5 geheugen en 1TB SSD opslag heeft u voldoende ruimte en snelheid voor moderne games. De RGB-verlichte toetsen, uitgebreide connectiviteit inclusief Thunderbolt 4, en het elegante zwarte design maken dit een complete gaming-oplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra Series 2 |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 9 |
| Processor Cores | 24 |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| Paneel Type | OLED |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 9.2 8.5 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
400
W
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display achterzijde materiaal | Aluminium |
| Kleur Product | Zwart |
| Kleurnaam | Eclipse Black |
| Gebruik | Gaming |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 99.9 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Glanzend |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| HD type | WQXGA |
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Helderheid | 1100 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, DisplayHDR True Black 1000 |
| Kleurbereik | 100 procent |
| LED backlight | ✓︎ |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 1100 cd/m² |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Paneel Type | OLED |
| Standard Dynamic Range (SDR) helderheid | 500 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 24 |
| Chipset moederbord | Intel HM870 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Efficiënte kernen | 16 |
| Maximaal turbovermogen | 160 W |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,4 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,7 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processor aantal threads | 24 |
| Processor basisvermogen | 55 W |
| Processor cache | 36 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 9 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra Series 2 |
| Processor Model | 275HX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | ✓︎ |
| Sparsity-ondersteuning | ✓︎ |
| Totale processorprestaties tot | 36 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Videogeheugen | 12 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen2), 1x USB-C (TB4), 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Thunderbolt aansluiting | 1 x |
| Thunderbolt-versie | Thunderbolt 4 |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge | ✓︎ |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 5.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB, 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiochip | Realtek ALC3306 |
| Audiosysteem | Nahimic Audio |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LAN controller | Intel I226-V |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-toets | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | RGB |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Zone met toetsenbordverlichting | Programmeerbare toetsen RGB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Voedingsadapter Vermogen | 400 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Snel opladen | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | ErP Lot 3 TÜV Rheinland® High Gaming Performance TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Meegeleverde software | Office trial |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans |
| Trial-software | Office |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, SSD |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | DC Stekker |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 364.4 mm |
| Diepte | 275.9 mm |
| Gewicht | 2570 gram |
| Hoogte | 26.7 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 2,19 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199275623349 |
| Vendorcode | 83F500N9MH |
| Artikelnr | 1169988 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯





