Je bent nog niet ingelogd
i-tec USB-C Metal Ergonomic 3x 4K Display Docking Station with Power Delivery 100 W + Universal Char
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
1x
De i-tec USB-C Metal Ergonomic 3x 4K Display Docking Station biedt een professionele verbindingsoplossing voor moderne laptops. Dit robuuste dockingstation ondersteunt drie 4K-displays gelijktijdig voor uitgebreide werkruimte. Het beschikt over meerdere aansluitingsopties, waaronder USB-A en USB-C poorten, alsmede een geïntegreerde cardreader voor eenvoudige gegevensoverdracht. Met 100W USB Power Delivery kan het apparaat ook als lader fungeren. De ergonomische metalen constructie zorgt voor een professionele uitstraling op elk bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 8595611706639 |
| Vendorcode | C31FLAT2PDPRO100W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 38,1 cm (15") |
| USB kabel lengte | 0,6 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Output current | 5 A |
| Spanning | 5/9/12/15/19/20 V |
| Stroom | 2.3 A |
| Type stroombron | AC |
| Vermogensverbruik (max) | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Gewicht | 268 gram |
| Hoogte | 23 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele soorten stopcontacten | EU |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611706639 |
| Vendorcode | C31FLAT2PDPRO100W |
| Artikelnr | 1085659 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯