Je bent nog niet ingelogd
i-tec USB-C Triple Display Docking Station Gen 2 + Power Delivery 100W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
1x
De i-tec USB-C Triple Display Docking Station Gen 2 is een veelzijdige verbindingsoplossing voor moderne laptops. Met USB-C en USB-A aansluitingen biedt dit dockingstation flexibiliteit voor diverse apparaten. De ingebouwde USB Power Delivery van 100W zorgt voor snelle stroomvoorziening, zodat u uw laptop efficiënt kunt laden terwijl u externe schermen aansluit. Ideaal voor professionals die een uitgebreide werkplek nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 8595611706585 |
| Vendorcode | C31TRIPLE4KDOCKPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| USB kabel lengte | 1 m |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output current | 5,9 A |
| Spanning | 22 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 224 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Gewicht | 330 gram |
| Hoogte | 27 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele soorten stopcontacten | EU |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611706585 |
| Vendorcode | C31TRIPLE4KDOCKPD |
| Artikelnr | 1098312 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯