Je bent nog niet ingelogd
Verbatim CDS-15 USB-C Pro Triple Dock 100W
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
9x
De Verbatim CDS-15 USB-C Pro Triple Dock 100W is een veelzijdige dockingstation voor laptops en meer apparaten. Dit station beschikt over meerdere connectiviteitsmogelijkheden, waaronder USB-C en USB-A-poorten voor het aansluiten van diverse apparaten. Het geïntegreerde kaartlezeropstelling ondersteunt gemakkelijke bestandsoverdracht. Met een USB Power Delivery-vermogen van 100W kunt u uw apparaten snel en efficiënt laden terwijl u andere functies gebruikt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Verbatim |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 0023942321712 |
| Vendorcode | 32171 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| LED-indicatoren | Status |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroom | 0.9 A |
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68.5 mm |
| Diepte | 168 mm |
| Gewicht | 308 gram |
| Hoogte | 33 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netstekker | USB Type-C |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0023942321712 |
| Vendorcode | 32171 |
| Artikelnr | 1110992 |
| Merk | Verbatim |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯