Je bent nog niet ingelogd
Verbatim CDS-15S Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart, Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De Verbatim CDS-15S is een bedraade docking station met USB 3.2 Gen 1 connectiviteit via Type-C. Dit compacte accessoire biedt essentiële connectiviteitsopties voor moderne laptops en devices. Het station beschikt over een geïntegreerde cardreader voor gemakkelijke overdracht van bestanden, terwijl de USB-A en USB-C poorten zorgen voor verbinding met diverse randapparatuur. Met USB Power Delivery tot 100 W kunt u uw apparaat efficiënt opladen terwijl u werkt. Ideaal voor professionals die een uitgebreide connectiviteitsoplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Verbatim |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 0023942321736 |
| Vendorcode | 32173 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| LED-indicatoren | Status |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroom | 0.9 A |
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68.5 mm |
| Diepte | 168 mm |
| Gewicht | 340 gram |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | M.2, Micro SATA III |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netstekker | USB Type-C |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0023942321736 |
| Vendorcode | 32173 |
| Artikelnr | 1110993 |
| Merk | Verbatim |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯