Je bent nog niet ingelogd
Verbatim CDS-15SSD Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart, Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Verbatim CDS-15SSD is een veelzijdige docking station met bedraaide USB 3.2 Gen 1 Type-C aansluiting. Dit compact apparaat beschikt over een geïntegreerde cardreader voor eenvoudige bestandsoverdracht, evenals USB-A en USB-C poorten voor het aansluiten van meerdere apparaten. Met ondersteuning voor USB Power Delivery tot 100 W kunt u gelijktijdig uw laptop en andere gadgets opladen. Een praktische oplossing voor gebruikers die connectiviteit en productiviteit willen vergroten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Verbatim |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 0023942321743 |
| Vendorcode | 32174 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| LED-indicatoren | Status |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroom | 0.9 A |
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68.5 mm |
| Diepte | 168 mm |
| Gewicht | 345 gram |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) capaciteit | 256 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | M.2, Micro SATA III |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde SSD | ✓︎ |
| Netstekker | USB Type-C |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0023942321743 |
| Vendorcode | 32174 |
| Artikelnr | 1110994 |
| Merk | Verbatim |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯