Je bent nog niet ingelogd
Verbatim CDS-17 Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart, Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Verbatim CDS-17 is een compacte bedraade docking station met USB 3.2 Gen 1 Type-C aansluiting, ideaal voor moderne laptops en mobiele apparaten. Dit praktische accessoire biedt meerdere connectiviteitsopties met zowel USB-A als USB-C poorten voor het verbinden van externe apparaten. De geïntegreerde cardreader stelt u in staat snel gegevens van geheugenkaarten over te dragen. Met een USB Power Delivery-capaciteit van 100 watt kan het apparaat efficiënt uw laptop of ander toestel voeden. Een multifunctionele oplossing voor uitbreiding van uw werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Verbatim |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 0023942321729 |
| Vendorcode | 32172 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| LED-indicatoren | Status |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 120 W |
| Output current | 6 A |
| Spanning | 20 V |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Gewicht | 998 gram |
| Hoogte | 41 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0023942321729 |
| Vendorcode | 32172 |
| Artikelnr | 1110995 |
| Merk | Verbatim |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯