Je bent nog niet ingelogd
Lenovo 40B90100EU laptop dock & poortreplicator Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Lenovo 40B90100EU is een compacte laptop dock en poortreplicator met bedrade USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C aansluiting. Dit zwarte dockingstation biedt uitgebreide connectiviteitsopties met zowel USB-A als USB-C aansluitingen voor het aansluiten van randapparatuur. Met een USB Power Delivery vermogen van 65 W kan het apparaat gebruikers voorzien van snelle energietoevoer tijdens het werken. Dit dockingstation is ideaal voor professionals die hun werkplek willen uitbreiden en meerdere apparaten tegelijkertijd willen gebruiken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 65 W |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 195892097716 |
| Vendorcode | 40B90100EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC/ICES; CE; KCC; RCM; BSMI; VCCI; CB; cULus; EAC; TUV- Mark; LoA; Ukraine DoC; NOM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Kleurnaam | Eclipse Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Gewicht | 137 gram |
| Hoogte | 20 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netstekker | USB Type-C |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892097716 |
| Vendorcode | 40B90100EU |
| Artikelnr | 1119722 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯