Je bent nog niet ingelogd
Techly IUSB32C-HUB4HPD laptop dock & poortreplicator Bedraad
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Techly IUSB32C-HUB4HPD is een bedraade laptop dock en poortreplicator die uitbreidingsmogelijkheden biedt voor uw werkstation. Met zowel USB-A als USB-C aansluitingen kunt u eenvoudig meerdere apparaten tegelijkertijd verbinden. Deze docking station is geschikt voor gebruikers die hun laptop willen uitbreiden met extra poorten voor betere connectiviteit. Ideaal voor kantoor- en thuiswerkomgevingen waar u diverse peripherals moet aansluiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Techly |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 8059018366952 |
| Vendorcode | IUSB32C-HUB4HPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 99.6 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Gewicht | 61 gram |
| Hoogte | 10.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8059018366952 |
| Vendorcode | IUSB32C-HUB4HPD |
| Artikelnr | 1128479 |
| Merk | Techly |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯