Je bent nog niet ingelogd
Verbatim Share My Screen 1080 p USB-C draadloze schermadapter met hub WDA-01
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Verbatim Share My Screen 1080p USB-C draadloze schermadapter met hub WDA-01 biedt een praktische oplossing voor het draadloos delen van uw scherm. Met USB-C connectiviteit en ingebouwde USB-A poorten functioneert deze docking station als veelzijdige hub. De adapter ondersteunt 1080p resolutie voor heldere beeldkwaliteit. Ideaal voor professionals die frequent hun scherm moeten delen in vergaderingen of presentaties, combineert het product connectiviteit met gebruiksvriendelijkheid in een compact ontwerp.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Verbatim |
| USB-A | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 0023942321460 |
| Vendorcode | 32146 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Vormfactor | Desktop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroom | 0.9 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60.5 mm |
| Diepte | 121.2 mm |
| Gewicht | 193 gram |
| Hoogte | 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedbeeld ondersteund | ✓︎ |
| Transmissie-afstand | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat | AC3, DTS, LPCM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| AV-uitgang | ✓︎ |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 10, Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0 |
| Soort voeding | USB |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output interface | Wi-Fi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 720p, 1080p |
| Volledige HD | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0023942321460 |
| Vendorcode | 32146 |
| Artikelnr | 1129168 |
| Merk | Verbatim |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯