Je bent nog niet ingelogd
Sitecom Macbook Multiport hub 6 in 2 for Magsafe Macbook Air
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Sitecom Macbook Multiport hub 6 in 2 for Magsafe is een compacte dockingstation speciaal ontworpen voor uw Macbook Air. Deze hub biedt uitgebreide connectiviteitsopties met ondersteuning voor zowel USB-A als USB-C poorten. Met 100W USB Power Delivery zorgt de hub voor snelle en efficiënte oplading van uw apparaat. De MagSafe-aansluiting zorgt voor een veilige magnetische verbinding. Perfect voor professioneel gebruik of mobiel werken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sitecom |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 8716502031474 |
| Vendorcode | AC-1001 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Gewicht | 64 gram |
| Hoogte | 13 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI | ✓︎ |
| Aantal poorten | 6 |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 2 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aansluiting | USB-C |
| Ethernet | 3.5mm, HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716502031474 |
| Vendorcode | AC-1001 |
| Artikelnr | 1152107 |
| Merk | Sitecom |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯