Je bent nog niet ingelogd
ASUS Triple Display USB-C Dock Duo DC301 Bedraad Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De ASUS Triple Display USB-C Dock Duo DC301 is een bedrade dockingstation in zwart dat uitgebreid connectiviteitsmogelijkheden biedt. Dit station ondersteunt meerdere beeldschermen en beschikt over USB-C en USB-A poorten voor flexibele apparaatconnectie. Met een ingebouwde cardreader kunt u eenvoudig geheugenkaarten gebruiken. Het dockingstation levert 90 W USB Power Delivery, wat voldoende is voor het laden van laptops en andere apparaten. Perfect voor professionele gebruikers die hun werkstation willen uitbreiden met meer beeldschermen en connectiviteitsopties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4711387832240 |
| Vendorcode | 90XB0A5N-BDS010 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | Ja, Nee |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| USB kabel lengte | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 150 W |
| Stroom | 7.5 A |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 514 gram |
| Hoogte | 32 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-C |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387832240 |
| Vendorcode | 90XB0A5N-BDS010 |
| Artikelnr | 1162911 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
