Je bent nog niet ingelogd
i-tec KVM Docking Station HDMI for 2 hosts, Power Delivery 2x 100W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De i-tec KVM Docking Station HDMI biedt een praktische oplossing voor professionele gebruikers met twee hosts. Dit dockingstation beschikt over zowel USB-A als USB-C aansluitingen voor flexibele connectiviteit. Met twee USB Power Delivery poorten van elk 100W kunt u uw apparaten efficiënt opladen. De HDMI-aansluiting zorgt voor videoweergave op externe monitoren. Dit compacte dockingstation verhoogt uw productiviteit door eenvoudig tussen twee computers te schakelen zonder kabels los te maken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 8595611707766 |
| Vendorcode | C31KVMHDMIDOCKPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Displayport | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Gewicht | 146 gram |
| Hoogte | 16.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611707766 |
| Vendorcode | C31KVMHDMIDOCKPD |
| Artikelnr | 1165178 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯