Je bent nog niet ingelogd
HP USB-C 100W G6 Dock
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP USB-C 100W G6 Dock is een veelzijdige dockingstation designed voor moderne werkplekken. Met ondersteuning voor zowel USB-A als USB-C poorten biedt dit dock uitgebreide connectiviteitsmogelijkheden. De 100W USB Power Delivery zorgt voor snelle oplading van compatibele apparaten. Dit compacte station helpt uw bureau georganiseerd te houden en vergroot uw productiviteit door meerdere apparaten tegelijkertijd aan te sluiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 198415314048 |
| Vendorcode | 9X3V1UT#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 149,95
laatste 90 dagen: 149,95
139,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Getest en ondersteund op bepaalde zakelijke HP pc's. Kijk voor de compatibiliteit van HP laptops op https://pcb.inc.hp.com/webapp/#!/us-en en zoek op laptop. Getest en ondersteund op bepaalde pc´s van andere fabrikanten. Neem contact op met de lokale HP vertegenwoordiger. |
| Kabelslot sleuf type | Nano |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Stroom |
| USB kabel lengte | 1 m |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 198415314048 |
| Kleurnaam | Jet Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 145 mm |
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 121 mm |
| Gewicht | 680 gram |
| Hoogte | 51 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 997,5 x 145 mm (47.2 x 39.3 x 5.71") |
| UNSPSC-code | 43211602 |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 25000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; Linux; ThinPro; ChromeOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | HP USB-C 100W G6 dock; 120 W netvoedingsadapter; productinformatie; Garantiekaart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198415314048 |
| Vendorcode | 9X3V1UT#ABB |
| Artikelnr | 1166037 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯