Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D 7-1 USB-C® naar HDMITM-hub
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
CLUB3D 7-1 USB-C naar HDMI-hub biedt veelzijdige connectiviteit voor uw laptop en mobiele apparaten. Deze dockingstation beschikt over meerdere USB-aansluitingen, waaronder zowel USB-A als USB-C poorten, voor flexibel aansluiten van randapparatuur. Met HDMI-uitgang kunt u gemakkelijk externe monitoren verbinden. Het compacte ontwerp maakt het ideaal voor mobiele professionals die een eenvoudige uitbreidingsoplossing zoeken. Perfect voor thuiswerk, presentaties en productiviteitsverbetering met minimale installatiefoutes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Club 3D |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 8719214473785 |
| Vendorcode | CSV-2555 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 136 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Gewicht | 90 gram |
| Hoogte | 94.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht van plastic verpakking | 0 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214473785 |
| Vendorcode | CSV-2555 |
| Artikelnr | 1167876 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯