Je bent nog niet ingelogd
ACT Universeel USB-C Dockingstation 4K, voor 3 HDMI/DisplayPort monitoren, DisplayLink
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
Het ACT Universeel USB-C Dockingstation biedt uitgebreide connectiviteit voor uw laptop. Dit station ondersteunt verbinding met maximaal 3 HDMI of DisplayPort monitoren in 4K-resolutie, waardoor u gemakkelijk uw werkruimte uitbreidt. Met DisplayLink-technologie krijgt u flexibele multi-monitor setup. Het station beschikt over zowel USB-A als USB-C aansluitingen voor verschillende apparaten. De 100W USB Power Delivery zorgt voor snelle oplading van uw laptop. Ideaal voor professioneel en productief werken met meerdere schermen tegelijkertijd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 8716065599343 |
| Vendorcode | AC7148 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| USB kabel lengte | 1 m |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 135 W |
| Output current | 6,43 A |
| Spanning | 21 V |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 107 mm |
| Diepte | 107 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,10,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 4096 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065599343 |
| Vendorcode | AC7148 |
| Artikelnr | 1168407 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯