Je bent nog niet ingelogd
i-tec USB-C Metal Nano 3x Display (DP, HDMI and VGA) Docking Station + Power Delivery 100 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De i-tec USB-C Metal Nano 3x Display Docking Station biedt uitgebreide connectiviteitsmogelijkheden voor uw laptop. Dit compacte dock ondersteunt drie displayaansluitingen via DisplayPort, HDMI en VGA, ideaal voor multi-monitor setups. Met USB-A en USB-C poorten kunt u eenvoudig randapparatuur aansluiten. De geïntegreerde cardreader faciliteert snelle gegevensoverdracht. Het dock levert 100 W Power Delivery, waardoor uw apparaat efficiënt kan worden opgeladen terwijl u werkt. De metalen constructie garandeert duurzaamheid en een professionele uitstraling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 8595611707865 |
| Vendorcode | C31NANOTRIDOCKPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VGA | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| USB kabel lengte | 0,3 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 127 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 112 gram |
| Hoogte | 18 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iPadOS |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611707865 |
| Vendorcode | C31NANOTRIDOCKPD |
| Artikelnr | 1169943 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯