Je bent nog niet ingelogd
ASUS Master Thunderbolt 5 Dock DC510 Bedraad Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS Master Thunderbolt 5 Dock DC510 is een bedrade dockingstation in zwart dat is ontworpen voor laptopgebruikers die meer connectiviteit zoeken. Dit station beschikt over Thunderbolt 5-connectiviteit voor snelle gegevensoverdracht en ondersteunt USB-A poorten voor het aansluiten van diverse apparaten. Met een ingebouwde cardreader kun je eenvoudig geheugenkaarten uitlezen. Het dockingstation levert tot 140 watt via USB Power Delivery, waardoor je laptop efficiënt kan worden opgeladen terwijl je andere apparaten aansluit. Dit maakt het een praktische oplossing voor het uitbreiden van je werkomgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4711387852484 |
| Vendorcode | 90XB09NN-BDS010 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | Ja, Nee |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| HDMI | 0 |
| USB-A | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | Thunderbolt 5 |
| USB Power Delivery herziening | 3.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroom | 9 A |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 80 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 96.7 mm |
| Gewicht | 765 gram |
| Hoogte | 38.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ondersteunde SSD-groottes | M.2 |
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 1 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Oplaadfunctie | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 7680 x 4320 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387852484 |
| Vendorcode | 90XB09NN-BDS010 |
| Artikelnr | 1170137 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
