Je bent nog niet ingelogd
Lenovo ThinkPad Hybride USB-C en USB-A Docking Station
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
3x
De Lenovo ThinkPad Hybride USB-C en USB-A Docking Station biedt veelzijdige connectiviteit voor ThinkPad-gebruikers. Met zowel USB-C als USB-A aansluitingen kunt u eenvoudig verschillende apparaten en randapparatuur verbinden. De docking station ondersteunt USB Power Delivery met een vermogen van 90 W, waarmee u uw laptop efficiënt kunt opladen terwijl u andere apparaten aansluit. Dit maakt de station ideaal voor productieve werkplekken en thuiskantoren waar een vereenvoudigde setup gewenst is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
| EAN | 191999788403 |
| Vendorcode | 40AF0135EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos opladen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI, CB, CE, cULus, EAC, FCC/ICES, Israel SII, KCC, LoA, NOM, RCM, Serbia Quality, TUV Mark, Ukraine DoC, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | E580, E480, E470, L580, L480, L470, L380, L380 Yoga, Lenovo Tablet 10, Miix 520-12IKB, T580, T570, T480, T480s, T470, T470s, T460, ThinkPad 25, X1 Carbon Gen 6, X1 Carbon Gen 5, X1 Yoga Gen 3, X1 Yoga Gen 2, X1 Tablet Gen 3, X1 Tablet Gen 2, 13 Gen 3 Windows, X280, X270, X260 |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 135 W |
| Type stekker | Type C |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 480 gram |
| Hoogte | 30 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191999788403 |
| Vendorcode | 40AF0135EU |
| Artikelnr | 1743556 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Enterprise-class Universal Docking The ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A dock expands the capabilities of most any laptop, new or old, making it perfect for enterprise customers with mixed-PC or shared-desk environments. Featuring enterprise-class manageability like PXE boot and MAC address Pass-through the ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A offers three high-speed USB3.1 ports, up to dual UHD 4K resolution and rapid charging on ThinkPad notebooks. And, with the included USB-C to USB-A adaptor it can also provide port replication to non-Lenovo or USB-C notebooks.
Toon meer
Vergelijkbare producten