Je bent nog niet ingelogd
CalDigit TS5 Thunderbolt Station 5 Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
De CalDigit TS5 Thunderbolt Station 5 is een veelzijdige dockingstation ontworpen voor laptopgebruikers die behoefte hebben aan uitgebreide connectiviteit. Met Thunderbolt 5-ondersteuning biedt dit station snelle gegevensoverdracht en krachtige prestaties. Het beschikt over USB-A en USB-C aansluitingen voor flexibele apparaatkoppeling, een ingebouwde kaartlezer voor MicroSD en SD-kaarten, en ondersteunt USB Power Delivery tot 140W voor het opladen van uw laptop. Ideaal voor professionals die meerdere apparaten tegelijk willen aansluiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CalDigit |
| Cardreader | MicroSD, SD |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4711233241363 |
| Vendorcode | TBT5-TS5-EU-AMZ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CalDigit |
| Aansluiting | USB-C |
| Cardreader | MicroSD, SD |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Thunderbolt | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Hoogte | 141 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 113.4 mm |
| Gewicht | 640 gram |
| Kleur Product | Grijs |
| EAN | 4711233241363 |
| Vendorcode | TBT5-TS5-EU-AMZ |
| Artikelnr | 186662 |
| Merk | CalDigit |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯