Je bent nog niet ingelogd
Kensington Locking Adapter voor Mac Studio
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington Locking Adapter voor Mac Studio biedt betrouwbare beveiliging voor uw apparaat. Dit slot is gemaakt van duurzaam staal en heeft een elegant zilver design dat perfect aansluit op uw Mac Studio. De adapter maakt het mogelijk om uw computer veilig vast te zetten, zodat ongeautoriseerde personen deze niet kunnen meenemen. Dit is een praktische oplossing voor werkplekken waar meerdere personen toegang hebben. Het product is eenvoudig aan te brengen en biedt inbraakpreventie voor uw kostbare apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Materiaal | Staal |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| EAN | 85896651017 |
| Vendorcode | K65101WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Mac Studio |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Zink |
| Type product | Vergrendelingsadapter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 15,2 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gewicht | 44 gram |
| Hoogte | 45,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896651017 |
| Vendorcode | K65101WW |
| Artikelnr | 1076624 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
