Je bent nog niet ingelogd
Smartkeeper CSK-LLD01 notebook accessoire Poortblokkering voor notebooks
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Smartkeeper CSK-LLD01 is een robuuste en duurzame poortblokkering voor uw notebook. Met zijn metalen constructie en grijze kleur is het een discrete maar effectieve manier om uw laptop te beveiligen tegen onbevoegde toegang. Dit accessoire is eenvoudig te installeren en biedt u de zekerheid dat uw waardevolle gegevens beschermd zijn wanneer u uw notebook onbeheerd achterlaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Smartkeeper |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 8809534691973 |
| Vendorcode | CSK-LLD01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Type product | Poortblokkering voor notebooks |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 23,6 mm |
| Diepte | 16,4 mm |
| Gewicht | 61 gram |
| Hoogte | 70 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809534691973 |
| Vendorcode | CSK-LLD01 |
| Artikelnr | 1077922 |
| Merk | Smartkeeper |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯