Je bent nog niet ingelogd
HP Nano kabelslot met sleutel
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
Het HP Nano kabelslot met sleutel biedt een compacte beveiligingsoplossing voor uw laptop. Dit slot is vervaardigd uit duurzaam metaal en staal, waardoor het robuust en betrouwbaar is. Met een kabellengte van 1.80 meter beschikt u over voldoende bereik om uw apparaat aan verschillende objecten vast te maken. De zwarte kleur past elegant bij de meeste laptops en werkruimtes. Dit slot is ideaal voor onderweg of op kantoor om ongeautoriseerde toegang te voorkomen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
| EAN | 190781049425 |
| Vendorcode | 1AJ39AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Compatibel met de HP Elite x2 1012 G2; HP Pro x2 612 G2 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 140 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Coating | Vinyl |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Laptop |
| Met slot | ✓︎ |
| Slot type | Code |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 190781049425 |
| Vendorcode | 1AJ39AA |
| Artikelnr | 203863 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Bescherm uw notebook of tablet op kantoor en in drukke omgevingen door hem met het dunne HP Nano kabelslot met sleutel aan een veilig object te bevestigen.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯