Je bent nog niet ingelogd
Dicota D31699 kabelslot Zwart 2 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
Het Dicota D31699 kabelslot in zwart biedt praktische beveiliging voor uw laptop en andere apparaten. Met een robuuste constructie van kunststof en staal en een kabellengte van 2 meter, combineert dit slot flexibiliteit met duurzaamheid. Het compacte ontwerp maakt het ideaal voor onderweg, zodat u uw kostbare elektronische apparatuur kunt beschermen op kantoor, thuis of op andere locaties. Een betrouwbare keuze voor basisbeveiging van uw mobiele devices.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dicota |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 7640158668764 |
| Vendorcode | D31699 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 110 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Coating | PVC |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 4.40 mm |
| Met slot | ✓︎ |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7640158668764 |
| Vendorcode | D31699 |
| Artikelnr | 257982 |
| Merk | Dicota |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯