Je bent nog niet ingelogd
Dicota D31831 kabelslot Zwart, Zilver 2 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
Het Dicota D31831 kabelslot is een betrouwbare beveiligingsoplossing voor uw laptop en andere waardevolle spullen. Dit stevige slot is vervaardigd van zink en beschikt over een kabellengte van 2 meter, wat voldoende flexibiliteit biedt voor verschillende bevestigingsmogelijkheden. Met zijn kombinatie van zilver en zwarte kleuren past het slot modern in elk kantoor- of thuisomgeving. Ideaal voor het beveiligen van uw apparatuur tegen diefstal op het werk, op reis of elders.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dicota |
| Materiaal | Zink |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 7640186419635 |
| Vendorcode | D31831 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Materiaal | Zink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 4.40 mm |
| Veiligheids functies | Met mastersleutel, T-stang |
| Slot type | Ronde sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7640186419635 |
| Vendorcode | D31831 |
| Artikelnr | 297147 |
| Merk | Dicota |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯