Je bent nog niet ingelogd
Kensington Slim NanoSaver® Portable Combination Lock
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington Slim NanoSaver Portable Combination Lock biedt betrouwbare beveiliging voor uw laptop en andere waardevolle apparaten. Dit compact slot is vervaardigd uit duurzaam carbonstaal en beschikt over een 1,80 meter lange kabel voor flexibele plaatsingmogelijkheden. Met zijn combinatievergrendeling kunt u eenvoudig toegang beheren zonder sleutels. Het zwarte design past goed bij moderne laptops en apparaten. Ideaal voor onderweg of op kantoor wanneer u uw apparatuur beveiligd moet achterlaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 85896606277 |
| Vendorcode | K60627WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 86 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Coiled |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 2.30 mm |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896606277 |
| Vendorcode | K60627WW |
| Artikelnr | 910435 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯