Je bent nog niet ingelogd
Targus ASP95GL kabelslot Zilver 2 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
Het Targus ASP95GL kabelslot in zilver biedt veiligheid voor uw laptop en waardevolle apparaten. Dit slot is vervaardigd uit duurzame materialen als metaal en staal, wat zorgt voor een robuuste constructie. Met een kabellengte van 2 meter heeft u voldoende bereik om uw apparaat vast te stellen aan vaste objecten. Het compacte ontwerp en het zilverkleurige afwerking maken het een discreet en elegant beveiligingsaccessoire dat goed aansluit bij uw werkplek of reisuitrusting. Ideaal voor thuiswerk, kantoor of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 5051794035643 |
| Vendorcode | ASP95GL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 33 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Gewicht | 130 gram |
| Hoogte | 31,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Monitor, Laptop, Smartphone |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5051794035643 |
| Vendorcode | ASP95GL |
| Artikelnr | 925695 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
