Je bent nog niet ingelogd
Targus ASP95MKGLX-25 kabelslot Zilver 2 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Targus ASP95MKGLX-25 kabelslot in zilver biedt robuuste beveiliging voor uw laptop. Dit slot is vervaardigd uit duurzaam metaal en staal, wat zorgt voor sterkte en betrouwbaarheid. Met een kabellengte van 2 meter beschikt u over voldoende flexibiliteit om uw apparaat aan verschillende objecten vast te stellen. Het zilverkleurige design past goed bij de meeste laptops en werkomgevingen. Dit kabelslot is een praktische oplossing voor degenen die hun draagbare apparatuur willen beveiligen tegen diefstal op het werk, op school of tijdens reizen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 5051794035636 |
| Vendorcode | ASP95MKGLX-25 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 33 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Gewicht | 130 gram |
| Hoogte | 31,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Monitor, Laptop, Smartphone |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5051794035636 |
| Vendorcode | ASP95MKGLX-25 |
| Artikelnr | 925696 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
