Je bent nog niet ingelogd
Manhattan 440486 kabelslot Grijs 1,8 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Manhattan 440486 kabelslot is een betrouwbare beveiligingsoption voor uw laptop en waardevol apparatuur. Dit slot combineert duurzame stalen en zinken constructie met een praktische kabellengte van 1,8 meter, wat voldoende flexibiliteit biedt voor verschillende toepassingen. Het ontwerp in transparant en zwart past zich goed aan bij verschillende omgevingen en setups. Ideaal voor gebruik op kantoor, in bibliotheken of onderwegs om uw apparaten tegen diefstal te beschermen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Manhattan |
| Materiaal | Staal, Zink |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Transparant, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 766623440486 |
| Vendorcode | 440486 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington, Nano |
| Kleur Product | Transparant, Zwart |
| Materiaal | Staal, Zink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksvriendelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 21 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht | 105 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelkoord met klittenband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal beveiligingssleufankers | 1 stuk(s) |
| Coating | PVC |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Type beveiligingssleufanker | Nano |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 4.40 mm |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623440486 |
| Vendorcode | 440486 |
| Artikelnr | 968882 |
| Merk | Manhattan |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯