Je bent nog niet ingelogd
DICOTA BASE XX Laptop Lock Wedge kabelslot Antraciet 1,5 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
De DICOTA BASE XX Laptop Lock Wedge is een robuust kabelslot voor laptops, gemaakt van duurzaam staal en zink. Met een kabellengte van 1,5 meter biedt het voldoende bereik om uw laptop veilig vast te zetten op verschillende locaties. Het compacte wedge-ontwerp in antracietgrijs past eenvoudig in uw laptoptas. Dit slot is ideaal voor reizigers en professionals die hun apparaat willen beveiligen in kantoren, cafés of andere openbare ruimtes. Een betrouwbare beveiligingsoplossing voor mobiel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dicota |
| Materiaal | Staal, Zink |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 7640239421585 |
| Vendorcode | D31939-V1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Staal, Zink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal toetsen | 2 toetsen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 104 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 4.40 mm |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7640239421585 |
| Vendorcode | D31939-V1 |
| Artikelnr | 972538 |
| Merk | Dicota |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten