Je bent nog niet ingelogd
Smartkeeper NC13P1BK kabelslot
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Het Smartkeeper NC13P1BK kabelslot biedt betrouwbare bescherming voor uw laptop en andere waardevolle apparaten. Dit slot is vervaardigd uit robuust polycarbonaat en beschikt over een elegant zwart design dat bij elke werkplek past. Het compacte formaat maakt het eenvoudig mee te nemen in uw tas of rugzak. Het slot combineert duurzaamheid met praktisch gebruik, waardoor uw apparatuur altijd veilig blijft wanneer u deze even alleen laat staan. Een essentieel accessoire voor mobiele professionals en studenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Smartkeeper |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8809534695889 |
| Vendorcode | NC13P1BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 13,8 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht | 5 gram |
| Hoogte | 13,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Universeel |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809534695889 |
| Vendorcode | NC13P1BK |
| Artikelnr | 975232 |
| Merk | Smartkeeper |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten