Je bent nog niet ingelogd
Smartkeeper NC13P1DB kabelslot
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
Het Smartkeeper NC13P1DB kabelslot is een betrouwbare beveiligingsoplossing voor laptops en draagbare apparaten. Dit slot is uitgevoerd in een stoer blauw design en vervaardigd van duurzaam polycarbonaat materiaal. Het biedt een praktische manier om uw apparaten te beveiligen tegen diefstal. Het compacte formaat maakt het ideaal voor gebruik thuis, op kantoor of onderweg. Een handig accessoire voor wie zijn elektronische apparaten goed wil beschermen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Smartkeeper |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Kleur Product | Blauw |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8809534695940 |
| Vendorcode | NC13P1DB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 13,8 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht | 5 gram |
| Hoogte | 13,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809534695940 |
| Vendorcode | NC13P1DB |
| Artikelnr | 975233 |
| Merk | Smartkeeper |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯