Je bent nog niet ingelogd
Smartkeeper NC13P1YL kabelslot
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Het Smartkeeper NC13P1YL kabelslot is een praktische beveiligingsooplossing voor laptops en andere elektronische apparatuur. Dit slot is vervaardigd uit robuust polycarbonaat en beschikt over een opvallende gele kleur voor goed zichtbaarheid. Het ontwerp maakt het geschikt voor gebruik in kantooromgevingen, bibliotheken en andere plaatsen waar apparatuurbescherming nodig is. Met dit kabelslot kunt u uw laptop snel en eenvoudig beveiligen tegen ongeautoriseerde medenemingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Smartkeeper |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Kleur Product | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8809534696039 |
| Vendorcode | NC13P1YL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Geel |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 13,8 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht | 5 gram |
| Hoogte | 13,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809534696039 |
| Vendorcode | NC13P1YL |
| Artikelnr | 975236 |
| Merk | Smartkeeper |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten