Je bent nog niet ingelogd
Smartkeeper NC13PKBK kabelslot
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De Smartkeeper NC13PKBK is een robuust kabelslot gemaakt van duurzaam polycarbonaat in zwart. Dit slot biedt beveiliging voor uw laptop en elektronische apparaten tegen diefstal. Met zijn compacte ontwerp is het gemakkelijk mee te nemen en kan het snel worden bevestigd. Het polycarbonaat materiaal zorgt voor stevigheid en weerstand tegen beschadiging. Dit kabelslot is een praktische oplossing voor gebruikers die hun apparatuur willen beveiligen, thuis of onderweg. Ideaal voor kantoren, reizen of openbare ruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Smartkeeper |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8809534695872 |
| Vendorcode | NC13PKBK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 13,8 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht | 5 gram |
| Hoogte | 13,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Universeel |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809534695872 |
| Vendorcode | NC13PKBK |
| Artikelnr | 975237 |
| Merk | Smartkeeper |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯