Philips 1000 Series 32E1N1800LA/00 32" 4K VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Philips 1000 Series 32E1N1800LA/00 32" 4K VA monitor biedt gebruikers een prachtig 4K UHD-scherm met een diagonaal van 32 inch. Met een VA-paneel, 60Hz ververssnelheid en een reactietijd van 4ms, is deze monitor geschikt voor een breed scala aan toepassingen, van productiviteit tot lichte gaming. De ondersteuning voor HDR10 zorgt voor levendig en gedetailleerd beeldkwaliteit.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
HDR TypeHDR10
Reactietijd4 ms
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN8721038000597
Vendorcode32E1N1800LA/00
Garantie24 maanden
Toon meer
249,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 140 kHz
Frequentiebereik verticaal 40 - 60 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 69,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,2 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Infinity DCR
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.182 mm
Pixeldichtheid 139,87 ppi
Reactietijd 4 ms
sRGB✓︎
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 3.500 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Philips SmartUniformity 95 - 102 procent
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 80 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 34,9 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 714 mm
Breedte ( zonder voet ) 714 mm
Diepte 261 mm
Diepte ( zonder voet ) 52 mm
Gewicht 7.39 kg
Gewicht (zonder voet) 6,25 kg
Hoogte 512 mm
Hoogte (zonder voet ) 419 mm
Overige specificaties
Beeldverbetering SmartImage
Compatibele besturingssystemen Mac OS Windows 11/10
Plug and play✓︎
Recyclebaar verpakkingsmateriaal 100 procent
Beheerfuncties
Aantal On Screen Display-talen 21
Technische details
Bevat geen PVC/BFR
Delta E 2
EasyRead-modus✓︎
HDCP versie 1.4/2.2
KVM switch ✖︎
LowBlue-modus✓︎
Waasniveau 25 procent
Product informatie
EAN8721038000597
Vendorcode32E1N1800LA/00
Artikelnr10077
MerkPhilips
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
LogiLink BP0045 32' Dual Monitor Desk Stand
10x
. Levertijd:
Meer productinformatie
10x
MSI Cubi N ADL S-078EU Intel N100 Mini PC
6x
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x
Equip 119272 DisplayPort kabel 2 m Zwart
33x
33x
Vergelijkbare producten
Samsung M8 32" Smart M80F Ultra HD monitor
ASUS VP327Q 31.5" 4K Ultra HD 60Hz VA monitor