Je bent nog niet ingelogd
LG Ultragear 34G600A-B Wide Quad HD 165Hz curved gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
48x
De LG Ultragear 34G600A-B is een ultrawide curved gaming monitor met indrukwekkende specs voor professionele gamers. Het 34 inch VA-paneel biedt een resolutie van 3440 x 1440 pixels in WQHD-kwaliteit met een 21:9 schermverhouding voor immersieve gameplay. Met een refreshrate van 160 Hz en ultrassnelle reactietijd van 1 ms levert het monitor soepele en responsieve beeldweergave. De curved constructie verhoogt de onderdompeling, terwijl HDR10-ondersteuning voor verbeterde kleuren en contrast zorgt. Dit is een premium keuze voor competitieve gamers en creatieven.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LG |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 160 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✖︎ |
| Refresh Rate | 160 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermkromming | 1800 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 4000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| FPS-teller | ✓︎ |
| Game modus | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 24 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Stabilizer, Crosshair |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 0 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| PC audio ingang | ✖︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✖︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 86 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 50 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 44 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Installatie-cd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 809 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 809 mm |
| Diepte | 249.1 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 91,5 mm |
| Gewicht | 10.00 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,8 kg |
| Hoogte | 470.3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 358,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806096483992 |
| Vendorcode | 34G600A-B.AEU |
| Artikelnr | 10483 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




